Soňa z Ulice už má Magdy plné zuby! Před Prokopem jí pěkně zatopí!
Zdroj: TV Nova

Soňa z Ulice už má Magdy plné zuby! Před Prokopem jí pěkně zatopí!

Vytvořeno dne 16.11.2023

V seriálu Ulice začíná přituhovat hned na několika frontách. Jednou z nich je také uliční gymnázium, kde se Sonin a Magdin pohled na věc začínají docela často výrazně lišit. Na Soně je již vidět, jak to těžce skousává, byť před Magdou se stále snaží nedávat to najevo. Teď to ale už nevydrží a popustí uzdu své zášti

Ještě před pár týdny se zdálo, že na gymnáziu v seriálu Ulice vznikne učitelský dream team. Zastupující ředitelka Magda Procházková (Veronika Čermák Macková) si okamžitě sedla s uchazečkou na pozici její zástupkyně Soňou Čechovou (Lucie Vondráčková), kterou jí doporučila ředitelka školy Irena Landová (Kateřina Holánová), jež odešla na mateřskou.

Soňa si rychle získala i ostatní kolegy včetně Prokopa Junka (Ondřej Studénka), jenž byl zpočátku proti jejímu přijetí kvůli pověsti, kterou měla mezi řediteli dalších škol. Jediný, kdo s ní má od začátku problém, je Ota Puklický (Filip Rajmont), jenž o sobě tvrdí, že jí vidí až do žaludku. Není divu, že se to mezi nimi hrotí čím dál víc, neboť Soňa nevynechá jedinou příležitost, aby si do něj nenápadně nerýpla.

Magda si myslí, že Ota zbytečně přehání, že jeho averze vůči Soně je spíše osobní. Ano, často mu dá za pravdu, co se školních záležitostí týče, ale zároveň chápe i Sonin pohled na věc, i když se někdy prostě neshodnou. Pak je to na Magdě, aby zvážila, co je podle ní pro studenty a školu nejlepší. A právě v tom je ta potíž. Téměř vždy je Magdino rozhodnutí pravým opakem toho, co jí doporučí akurátní Soňa. Ta je přesvědčená o své pravdě, takže to snáší hůř a hůř, přestože se snaží nedávat to před Magdou příliš najevo. Nyní, před Prokopem, kterého považuje za velmi blízkého kolegu, ale upustí páru. Na Magdě nenechá nit suchou, dokonce padne i jedno obvinění. 

Video soubor

Zdroj: TV Nova