Z dcerky Bohuše Matuše je už zkušená pekařka. Vánoční cukroví tátovi hodně chutnalo
Zdroj: herminapress

Z dcerky Bohuše Matuše je už zkušená pekařka. Vánoční cukroví tátovi hodně chutnalo

Vytvořeno dne 23.11.2022

Zpěvák Bohuš Matuš se v kalendáři Nadačního fondu Šťastná hvězda objevil už několikrát. Poprvé to však bylo s celou rodinkou. Na křest kalendáře se ale dostavil sám, protože dcerka je nastydlá a marodí doma. Díky dvouleté Natálce se zpěvák na Vánoce těší.

„Vždycky dělám svůj specifický bramborový salát s rozinkami a jablky, zamíchám to majonézou. Když jsem hubnul, míchal jsem to s jogurtem, ale nebylo to ono. Natálka také pomáhá, připravila taková kolečka s lentilkami a měla velkou radost, že mi chutná. Učím jí koledy. Má ráda „Vánoce, Vánoce přicházejí“ a pak má oblíbenou dětskou zpěvačku Adélu Hesovou. Byli jsme s Natálkou v dětském pěveckém kroužku a tam ji hned poslali do kroužku dětí od 5 let. Má talent. A co jí přinese Ježíšek? Chce panenku, kluka. Ale až se přestěhujeme do nového bytu, určitě jí přineseme kluka živého. Nechceme, aby byla sama. Z bratříčka bude mít radost, teda, jestli se kluk povede. Ale sestřička taky dobrá,“ usmíval se Bohuš Matuš.

Ředitelka Nadačního fondu Šťastná hvězda Alena Skovajsová dodala slova díků všem, kteří se do charitativního kalendáře nechali zvěčnit. A je to: nejkrásnější muž světa Dominik Chabr, kapela Madam Royal, zpěvák Bohuš Matuš s rodinou, herecký pár Eva Hrušková a Jan Přeučil, produkční Monika Trávníčková, herečka Michaela Pecháčková, Muž roku 2022 Matěj Švec, muzikant Felix Slováček ml, zpěvák Petr Kolář, houslista Jaroslav Svěcený, moderátorka Zuzana Bubílková, herec Miroslav Etzler s rodinou, zpěvák Zdeněk Drda. Mihne se tam i ředitel soutěží Muž roku a Anděl mezi zdravotníky David Novotný, který celý křest charitativního kalendáře Nadačního fondu Šťastná hvězda moderoval.