Zpěvák Jan Bendig se pokusil o sebevraždu! Před hrůzným koncem ho zachránila maminka!
Zdroj: herminapress

Zpěvák Jan Bendig se pokusil o sebevraždu! Před hrůzným koncem ho zachránila maminka!

Vytvořeno dne 16.11.2023

Nikdo by nevěřil, že zpěvák Jan Bendig, který navenek srší energií a dobrou náladou, má v duši i temné stránky. Trpí panickou atakou, která ho málem přivedla na pokraj sebevraždy.

„Měl jsem prášky, ty nezabíraly, spíš mě tlumily a já jsem pořád spal. Už to bylo neúnosné, už jsem to nedával. Seděl jsem na parapetu okna ve třetím patře a byl jsem rozhodnutý skočit. Najednou jsem slyšel v hlavě hlasy mámy a táty: Benďo, nedělej to! A já je poslechl,“ popisuje kritickou chvíli Honza. „Ataky mívám dál, ale naučil jsem se s nimi žít. Když máš tento stav, začneš zrychleně dýchat, potíš se, děláš věci, které normálně neděláš. Naučil jsem se nepanikařit a dýchat, prášky to už neřeším.  A jsem rád. Teď se bojím si vzít i Paralen,“ smál se Honza, který svoje „slasti i strasti“ popisuje ve své autobiografii Roma boy: Příběh nekončí.

Knihu Honza Bendig sepsal s Jitkou Štichauerovou z Českého rozhlasu. „Byla to taková moje terapie. Scházeli jsme se, vybrali jsme také spoustu věc z mých deníků a v rámci rozhovorů to sepsali,“ uvedl zpěvák. Knihu Jan Bendig pokřtí 23. listopadu v knihkupectví na Václavském náměstí.  

 

 

 

Default User Image
holka, 16.11.2023 11:51
Honzovi přeju jen to nejlepší. Je to úžasný talentovaný kluk.
Default User Image
Jíťa, 19.11.2023 19:14
Kdyby se k tomu sám v medailonku nepřiznal, tak bys to ani nevěděl!