Podívejte se na Jágrovu kočku! Dominika Branišová u fotografa Jakuba Ludvíka v šatech od Beaty Rajské
Zdroj: herminapress

Podívejte se na Jágrovu kočku! Dominika Branišová u fotografa Jakuba Ludvíka v šatech od Beaty Rajské

Vytvořeno dne 10.04.2021

Kráska Dominika Branišová rozhodně svět médií nikdy nevyhledávala. Přesto tušila, že jako přítelkyně Jaromíra Jágra, pozornosti neunikne. Dokonce si zrušila sociální sítě, ale kvůli práci je zase musela obnovit.

„Nechci, aby moje práce byla spojovaná s Jaromírem, prezentuji se sama za sebe,“ uvedla Dominika Branišová, kterou její kamarád a PR manager Pavel Plecháč propojil s módní návrhářkou Beatou Rajskou. „Každé nabídky na spolupráci si velice cením, ale pečlivě vybírám, s kým své jméno spojím. Práce Beaty Rajské se mi líbila vždycky, a proto jsem ráda, že mne oslovila. Těším, až modely z dílny mé oblíbené návrhářky vynesu,“ svěřila se Dominika a prozradila, že Beata Rajská chystá sportovní kolekci a sport milující Dominika bude jednou z tváří nové kolekce. U fotografa Jakuba Ludvíka také vznikly první snímky Dominiky v šatech od Beaty Rajské.

Pro Dominiku Branišovou bylo setkání s módou  příjemným vytržení z jejích každodenních povinností. „Vím, co Jarda rád jí, takže mu s potěšením vařím, ale zdravě. Jezdím na každý jeho zápas a dělám mu řidičku,“ popsala v kostce svůj momentální život Dominika. „Jarda v současnosti samozřejmě žije zápasy playoff, kdy všichni dělají všechno, aby se Kladno dostalo do extraligy, a tomu je přizpůsoben jeho i můj denní režim. Ale jindy to takhle striktní samozřejmě není. To je opravdu jenom žhavá současnost.“

Trošku překvapující je odpověď na otázku, jakou nejoblíbenější činnost s Jaromírem sdílí. „To je úplně jednoduché. Oba dva velmi rádi spíme, takže místo toho, abychom si třeba pustili televizi, tak si zalezeme do postele a nabíráme síly,“ se smíchem přiznala krásná přítelkyně Jaromíra Jágra.