Smutné Vánoce Moniky Bagárové. Přiznala rozchod s otcem své dcery
Zdroj: herminapress

Smutné Vánoce Moniky Bagárové. Přiznala rozchod s otcem své dcery

Vytvořeno dne 27.12.2021

 

Monika Bagárová potvrdila to, co už si její fanoušci dlouho šuškali. Sedmadvacetiletá zpěvačka se rozešla s partnerem a otcem své dcery Rumii, Makhmudem Muradovem. Prohlášení o rozchodu si Monika nechala až po skončení finále soutěže SuperStar, kde zasedá v Hvězdné porotě.

„Někdy Vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli, i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér Vám říct, že už nejsme rodina. Hlavně proto, že jste byli u našeho začátku, taky u narození naší Ruminky a vím, že spousta z Vás nám drželo palce. S Machem jsme se rozešli z mnoha důvodů,“ uvedla mimo jiné Monika Bagárová na sociální síti a poprosila média o respektování soukromí. „Je to věc, která bolí a není jednoduché o ní mluvit. Nikdy pro mě nebylo nic víc, než láska a rodina. Přiznávám otevřeně, že potřebuji čas na to, se dát dohromady a proto jsem se rozhodla, že se teď na chvíli vypařím z internetového světa a budu se plně věnovat sobě a své Rumince, která je smysl mého života. Věřím, že na nás budete myslet a že mi to odpustíte.“

Monika Bagárová byla s bojovníkem MMA Makhmudem Muradovem od roku 2018. Malé dceři Rumii je rok. Monika je úspěšnou zpěvačkou a influencerkou. Na sociální síti ji sleduje přes 850 000 fanoušků. Makhmud Muradov se vrátil do Uzbekistánu, kde rozjel školu bojových sportů. 

 

 

 

Default User Image
maroneta, 27.12.2021 08:52
Pravda nikdy člověk neví co mu vyjde dle jeho představ, ale tento případ Bagárové byl na 90% odsouzen k zániku předem. Sice hezká cikánka průměrná zpěvačka naprosto rozdílné priority v životě.