Donutil, Žilková, Stropnický, Medvecká a další jsou terčem vtípků nového seriálu
Zdroj: TV Prima

Donutil, Žilková, Stropnický, Medvecká a další jsou terčem vtípků nového seriálu

Vytvořeno dne 24.03.2024

Seriál Vytoč mého agenta si dělá legraci z herců a herecké branže. Autorem scénáře je Tomáš Hodan, který má mezi herci řadu přátel a zná je jako své boty, a tak moc dobře věděl, o čem píše… Legraci si seriál dělá nejen herců, kteří v něm hrají sami sebe, ale i z těch, kteří o tom dodnes vůbec netuší…

„Proč si všichni myslí, že herci za peníze všechno udělaj? Protože udělaj!“ nebo „Hercům polechtáš ego a skočí z okna, když potřebuješ,“ říká Martha Issová Kryštofovi Hádkovi v kanceláři herecké agentury Stein. A i když jde o repliku ze scénáře, ví, že je na tom kus pravdy. Právě na fórcích z herecké branže, z přemrštěných hereckých eg a na legraci ze sebe samých stojí seriál Vytoč mého agenta. Na paškál si Martha Issová, Kryštof Hádek, Tomáš Maštalír a Zuzana Kronerová v rolích hereckých agentů vezmou celou řadu svých kolegů.

Jejich fórku neunikne například ani Miroslav Donutil, který v seriálu nehraje a nejspíš vůbec netuší, že se jeho pověst dostala do seriálu. „Donutil od nás odchází, včera mi volal. Pozvala jsem ho na víno, ta lahev stála snad patnáct stovek a nic. Vypil tři,“ říká Zuzana Kronerová. „Tři? To je dost…“ diví se na oko Kryštof Hádek. Scénář si vystřelil i z napjatých vztahů mezi exmanželi Veronikou Žilkovou a Martinem Stropnickým, s nimiž chce herecká agentka Andrea (Martha Issová) schůzku – pochopitelně s každým zvlášť.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

 

 

 

Default User Image
Volunteer original, 27.03.2024 23:02
Ke dni 27.03.2024 nacházím chybu v aktuální verzi pro život v 21.století demokratického státu v příležitosti pro:
DEFINICI AKTIVITU JEDNÁNÍ HODNOT A CÍLŮ PRO 1.DÍL TZN.
1.ČLOVĚK CHARAKTERISTIKA DIAGNOSTIKA SPECIALISACE A ZDRAVÍ
2.OBČAN EDUKACE
3.NÁVŠTĚVNÍK NÁRODNOSTI LOKALITY JAZYK ZNALOSTI A RODILY TJ + RODNÝ LIST ČI PASS

:) _/-'-], GOOD LUCK

27.03.2024 23:02