Dcera Václava Kopty dostala pořádně na zadek. Vojta Drahokoupil ji o Velikonocích nešetřil
Zdroj: herminapress

Dcera Václava Kopty dostala pořádně na zadek. Vojta Drahokoupil ji o Velikonocích nešetřil

Vytvořeno dne 01.04.2024

Herečka a zpěvačka Jana Koptová strávila velikonoční víkend pracovně. Narozdíl od Vánoc, tradice na Velikonoce se v rodině Koptových příliš nedodržují. My jsme zpěvačku navštívili v Divadle Broadway na velikonoční repríze muzikálu Troja, kde hraje hlavní roli Heleny Trojské.

“Na Velikonoce tradice příliš nedodržujeme. Letošní rok je několikátým rokem v řadě, kdy zůstáváme na svátky v Praze a užíváme si, pokud se vydaří počasí, první jarní dny na zahradě,” sdělila zpěvačka. Jednu z tradic přesto každý rok v rodině dodržují.

“Co ovšem nemůžeme vynechat, je rodinný velikonoční oběd. Vzhledem k předpovědi počasí jsme se ho letos rozhodli přesunout na sobotu, a to je dobře. Celý den nám krásně svítilo sluníčko,” dozvěděli jsme se dále.

Zpěvačka si také pro koledníky nachystala barvená vajíčka. “Každoročně, ačkoli spíše amatérsky, se chystám na zdobení vajíček. Letos jsem to ale v předstihu nezvládla, takže se o pár výtvorů pokusím večer po představení v Divadle Broadway. Pondělí si totiž hodlám užít s rodinou, přítelem a naším novým štěňátkem, které nám v posledních týdnech dělá obrovskou radost,” dodala závěrem dcera Václava Kopty.